אודות

קטרינה הרמן מעצבת

טודיי הוא סטודיו בוטיק, המספק שירותי עיצוב ומיתוג לחברות בכל סדר גודל, בארץ ובעולם. הסטודיו הוקם בשנת 2015 בהנהלתה של קטרינה הרמן. 

 

אנו מאמינים בעבודת מיתוג ומיצוב עסקי ממוקד לקוח קצה - הלקוח שלך. ולכן, עבודתינו שמה דגש עיקרי על אופן העברת המסרים, על ההרגשה והתחושה שהעסק שלך משדר לקהל הרחב.

אנו נושמים עיצוב בכל רגע נתון תוך שימוש בגרפיקה, צילום, וידאו, צבעים ומילים. אנו עושים את כל זה בדרך מאוד שיתופית, המערבת אותך, הלקוח, עד כמה שאנחנו יכולים. אתה מכיר את המוצר שלך טוב יותר מכל אחד אחר, וזה מכתיר אותך כנכס הכי יקר לנו בתהליך.

אז מה זה מיתוג?

בתהליך מיתוג יוצרים אישיות למותג ומזקקים את ערכיו כדי שהמסרים יהיו ברורים ואחידים. מי הוא? איך קוראים לו? מה הסגנון שלו? לכל מותג ישנה זהות ייחודית שמבדלת אותו מעסקים אחרים, שהופכת אותו למי שהוא - והמכלול הזה הוא הבסיס לבניית מותג יציב שישרוד לאורך שנים.

יש לנו מותג, מה עכשיו?

אנו מעבירים מסרים שיווקיים באמצעות האריזה של המוצר שלך, בין אם מדובר באריזת מזון, טייקאוואי או באריזת קוסמטיקה וטקסטיל - ישנה חשיבות עליונה למוצרים אשר מגיעים פיזית לידיו של הלקוח שלך, מתוך מחשבה על החוויה האישית והרושם שיישאר בסיום ההתקשרות בניכם.

אמנם יש עוד הרבה מה להגיד ולספר, עם השנים רכשנו לא מעט חוויות, חברים, ניסיון מעשי ושיתופי פעולה - תמיד נשמח לשמוע ולהכיר אנשים חדשים שיצעדו איתנו בדרך.

  • Facebook
  • chat
  • Instagram

עקבו אחרינו באינסטגרם >